Balıkesir Otelleri Arasında Modern Çizgileri ile Metinler Otel

Balıkesir'in Eşsiz ve Modern Oteli Metinler Otel

Balıkesir, her noktası uzun uzun gezilmeyi, görülmeyi hak eden ve insanın içerisine huzur tohumları serpen muhteşem bir şehirdir. Gezilecek onlarca yeri olan şehir, ekonomik açıdan da bir hayli uygun bir şehirdir. Balıkesir her yıl milyonlarca ziyaretçi ve turist ağırlamakta, özellikle yaz aylarında turizm gelirlerini bir hayli arttırmaktadır.

Balıkesir’i ziyaret etmek isteyen kişilerin, bir konuda tereddütü bulunmaktadır. Nerede kalacakları, yolu nasıl bulacakları ve ne zaman yerleşecekleri konusunda, tereddüte düşen ve çeşitli araştırmalar yapan ziyaretçilere, bu yazının rehber olması ve tatilin o kişinin içine sinmesi açısından derlediğimiz yazımız, Balıkesir’in en modern otelini anlatmaktaadır.

Metinler Otel

İnsanın kendisini evinde hissetmesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiş otelde, butik otel ve şehircilik oteli anlayışı birleşmiş durumdadır. Otelin misafirleri genel olarak elit insanlardır. Otel hizmet vermeye başladığı tarihten bu yana kadar, adı herhangi bir gürültüye karışmamış, herhangi mahkemelik bir durumu olmamış ve herhangi bir suça bulaşmamış bir oteldir.

Yirmi dört saat güvenlik kameraları ile, an ve an takip edilen otelde, bugüne değin herhangi bir hırsızlık olayı yaşanmamıştır. Otelin çalışanları son derece güler yüzlü ve yardımsever kişilerdir. Otelde doğabilecek her türlü sorun ile yakından ilgilenen otel müdürü, müşterilerinin ev rahatlığında yaşamasını sağlamaktadır.

Balıkesir Metinler otel, yirmi dört saat sıcak su ve internet erişimi olan bir oteldir. Odalarda klima, televizyon, duşakabin, büyük dolaplar, balkon, koltuklar, masa, su ısıtıcısı bulunmaktadır. Yataklar son derece rahat ve sağlık açısından uygundur.

Yoğun iş temposunun sıkıcılığından ve bunaltıcılığından rahatça kurtulabileceğiniz Metinler otel, misafirlerine kusursuz konaklama deneyimi yaşatmaktadır. Ulaşım olarak çok rahat olan ve kişilerin havaalanından ve otobüs terminallerinden kolayca ulaşabileceği bir yerde bulunan otel, yer olarak çok merkezi bir yerde yer almaktadır. Bu durum tanınma sürecini hızlandırmış ve müşterilerin her açıdan daha rahat etmesini sağlamıştır.

Otelde 3 çeşit oda tipi bulunmaktadır. Suit, standart ve delux.

Suit Oda: Suit odalar 50 metrekarede özel konsept ile düzenlenmiş odalardır. Sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Kişiler kahvaltıyı isterlerse odaya söyleyebilirler. İstemezlerse de, açık büfe olarak yemekhane kısmında kahvaltılarını yapabilirler.

Standart Oda: Bu tip odalarda, ihtiyaç duyulabilecek tüm mutfak ve banyo malzemeleri bulunmaktadır. Özel konsept tasarımına sahip olan odalar, merkezi klima sistemine sahiptir. Kahvaltı ücretsizdir.

Delux Oda: İki kişilik bir ailenin rahatça konaklayabileceği Delux odalar, oldukça konforlu ve rahattır. Müşterilerin kendilerini evinde hissedebilecekleri tarzda dizayn edilmiştir. Gerektiği durumlarda, bebek yatağı konulabilen odalar, çocuklu aileleri de rahat ettirmektedir. İçerisinde mini bar, Tv, telefon, klima ve saç kurutma makinası bulunan odalar, balkonludur. Çay, kahve servisi ile akşam yemeği ücretsizdir.

Oldukça uygun fiyatlara sahip olan otel, birçok açıdan avantajlıdır ve Balıkesir ziyaretçilerine, Balıkesir’i en iyi şekilde tanıtmaktadır. Oldukça misafirperver çalışanları bulunan otelde, isteyen kişiler aylık olarak dahi konaklayabilir.

Leave a Comment

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish